Канікули з Богом 2015

Ось і закінчився другий заїзд дітей нашої парафії на відпочинок до відпочинкової бази «Мелодія», що в с. Зарічани. Він тривав недовго, лише 11 днів - з 15-26 червня, але з впевненістю можемо сказати, що цей час був плідний та веселий.

Цього разу участь приймали діти 4-5 класів. Загальна кількість відпочиваючих була 59 осіб, окрім священика і аніматорів.

Темою, яка супроводжувала нас протягом цих днів, була «Виховання особистого характеру». Ми звернули свою увагу на такі риси характеру як повага, відповідальність, чесність, сміливість, працьовитість, доброта, співчуття, надійність, прощення.

Крім цього не бракувало молитви, різного роду ігор, забав та конкурсів. За кращі результати конкурсів діти отримували грамоти та нагороди.

Не оминули також і батьків, які отримали лист подяки від організаторів табору за добре виховання дітей та їхню активну учать в житті табору.

Час проведений разом у такому колі відкритих та водночас щирих дітей не може не сподобатись. Це було дуже цікаво та пізнавально. Надіємося, що цей час принесе свої плоди у будуванні характеру кожної дитини. Вже з нетерпінням чекаємо наступного літа)))