Відпочинок з Богом

Реколекції 8-9 класів, чисельністю понад 40 учасників, були присвячені розгляду теми: «Постаті Нового Завіту». Ми розглядали таких осіб як самарянка, Закхей, Магдалина, Петро і Павло, Марія, Тома, Йоан Хреститель. Опісля обговорення даних тем діти повинні були підготувати висновки у вигляді сценок, малюнків, пантомім.

Насамперед, найбільшу увагу було приділено духовному розвитку, але окрім цього і патріотичному вихованню, що проявлялося у щоденному співанні Гімну України біля Прапору України, який розташований в центрі бази «Мелодія». Всі веселі вечори були різноманітними, до речі, під час їх проведення ми змогли виявити велику кількість талантів. Найбільш феєричним було шоу «Голос “Мелодія», на якому були присутні гості, які ще більше підбадьорювали наших учасників проявити свої можливості. Звичайно не обійшлося і без танців, але вони відрізнялися тим, що діти танцювали під сучасну музику давно відомий «Струмочок». Також була проведена маса ігор: футбол, волейбол, «два кораблі»; різні конкурси, зокрема «Міс і Містер Табору», та вікторини.

Іншою важливою подією в нашому таборі була зустріч з пані Оленою Данилюк, котра є волонтером благодійної організації «Місія в Україну». Вона провела для нас декілька уроків на тему «Кризова поведінка підлітків». Дякуємо п. Олені за таку ініціативу та гарне проведення вищезгаданих лекцій.

І, нарешті, останній вечір: вогнище, танці, смажені ковбаски і прощання.

о. Едуард і його "молодая команда" аніматорів =)