Парафіяльні оголошення. Урочистість Ісуса Христа, Царя Всесвіту

1. Сьогодні святкуємо урочистість Господа нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту. Це остання неділя Літургійного року. Після Служби Божої, яка звершиться о 13.30, відбудеться виставлення Пресвятих Дарів і помолимося «Літанію до Пресвятого Серця Ісуса» та «Акт присвячення людського роду Христу, Царю Всесвіту». За побожну молитву «Акту присвячення», можна отримати повний відпуст.

2. Сьогодні згадуємо св. Цецилії, діви і мучениці, покровительки музикантів, співаків та органістів. Дякуємо та молимося за тих, хто прикрашає Святу Літургію своїм співом та грою на музичних інструментах в нашому храмі.

3. У вівторок спомин свв.. Андрія Дунг Лака, пресвітера і сподвижників, мучеників; в четвер спомин св. Леонарда, пресвітера; в п’ятницю спомин св. Франциска Антонія Фаназі, пресвітера.

4. Пожертвування, зібрані сьогодні на Святих Літургіях, призначаються на утримання Вищої Духовної Семінарії Київсько - Житомирської Дієцезії у Ворзелі. Сердечно дякуємо Вам за пожертвування.

5. Наступною неділею – 29-им листопада – розпочинається Період Адвенту, час радісного очікування та приготування на прихід Господа Ісуса. Під час Адвенту таїнства хрещення і подружжя, поза винятковими випадками, відбуватися не будуть. Натомість ті, хто має прийняти таїнство подружжя, нехай пам’ятають, що курс приготування триває три місяці, тому потрібно завчасно звернутися до сакристії, щоб записатися.

6. Пригадуємо, що в нашій парафії продовжується збір коштів на запис аудіо-диску наших хорів. Кошти можна складати в сакристіїТакож установлено скриньку по правій стороні храму. Ця скринька підписана. Є можливість перераховувати кошти на парафіяльний банківський рахунок, обов’язково вказуючи при цьому в графі «Опис», що кошти надіслані на хор. Реквізити рахунку можна взяти або в сакристії або на таблиці оголошень.

7. В парафіяльному кіоску можна придбати календар на 2016 рік. В сакристії просимо забрати часопис «Слово між нами» тим, хто його виписує.