Парафіяльні оголошення. Вісімнадцята неділя звичайна

1. На цьому тижні в понеділок спомин св. Альфонса Марії Лігуорі, єпископа і Вчителя Церкви. У вівторок 2 серпня свято святої Марії Ангельської з Порціюнкули. Для всього Францисканського Ордену це свято, з яким пов’язаний повний відпуст. Повний відпуст можуть отримати всі, хто з полудня 1 серпня до кінця дня 2 серпня відвідають францисканський або парафіяльний храм, візьмуть участь в Службі Божій і виконають звичайні умови отримання відпусту. В Четвер спомин св. Йоана Марії Віаннея, пресвітера та покровителя настоятелів. В суботу літургійне свято Преображення Господнього. В нашому храмі Святі Меси звершаться о 7.00, 9.00 та 18.00. Дозволяється виконувати працю і не має обов’язку бути на Святій Месі, але заохочуємо до участі в Святих Службах Божих. Після кожної Меси відбудеться освячення плодів овочів і фруктів, які маємо принести з собою.

2. На цьому тижні припадають дні релігійної віднови – перший четвер, п’ятниця, субота та неділя місяця. Інтенція для розарійних кіл: продовжуємо молитися про мир в Державі, а також за новий склад священиків та братів, які з вересня будуть працювати при нашій парафії.

3. Заїзд для молоді на базу відпочинку «Мелодія» відбудеться в середу 3 серпня. Приїзд  до табору на 12.00 годину.

4. З 5-8 серпня у м. Шепетівка, Хмельницької обл. відбудуться покликальні реколекції для хлопців, віком від 15 років. Для тих, хто бажає взяти в них участь, просимо звертатися та записуватись у сакристії.

5. Пригадуємо, що для нашої парафії виготовленні дві ікони. Одна представляє покровителя парафії - св. Йоана з Дуклі, а друга - св. Михаїла Архангела. На іконах зображенні згадані святі та наш парафіяльний храм.
Кожна ікона відображає велике духовне багатство, яке ми отримуємо в нашому парафіяльному храмі за посередництвом святого Йоана з Дуклі та захист від впливу злого духа – за заступництвом св. Архангела Михаїла.

6. Хто бажає придбати для себе таку ікону, можна в кіоску зробити замовлення, щоб ми могли приготовити відповідну кількість таких ікон. Кошт кожної ікони становить 130 грн. Кошти можна буде віддати при відборі ікони.

7. Заохочуємо до відвідин нашого парафіяльного кіоску.